En başa dön
HAKKIMIZDA

Bienel Trading Ltd.

Bienel Trading Ltd.’in hikayesi 2007 yılının Mart ayında Burçin ve Letafet Özdenak’ın girişimci ruhlarıyla başladı. Aile şirketi olarak kurulan Bienel Trading Ltd., kurucularının adının ilk harflerini simgeleyen “B n L”deki Türkçe harflerin İngilizce okunmasıyla oluşmaktadır. Firmanın kuruluş amacı başkaları tarafından gerçekleştirilmeyen bir işi yapmaktı.

Firma Kuzey Kıbrıs’ta ilk galoş makinesini, yine Kuzey Kıbrıs’ta hiç olmayan hijyenik klozet kapak sistemini ve üçüncü bir ilk olarak da köpük sabunu getirmekle amaçlarıyla ilgili ilk adımı attı. Hijyen alanında Türkiye ve dünyada konusunda lider firmaların bayilik ve distribütörlüğünü üstlenerek yola koyulan firma, zaman içerisinde müşteri taleplerini değerlendirerek tamamlayıcı diğer ürünleri araştırmaya başladı.

TÜRKİYEDE VE DÜNYADA

Endüstriyel müşterilerle çalışan firma müşteri talepleri doğrultusunda hijyen konusunda endüstriyel kullanıma uygun aparat ve sarf malzemelerle ürün yelpazesini zaman içerisinde genişletti.

2007 yılından beri Türkiye’nin hijyenik klozet kapak sistemleri alanında lider olan Tottolet markasıyla yoluna devam eden Bienel, 2019 yılında yine Türkiye’nin hijyen konusunda en geniş ürün yelpazesine sahip ve dünyada 78 ülkede bayisi olan Rulopak’ın Kuzey Kıbrıs iş ortağı oldu.

SATIŞ VE SATIŞ SONRASI DESTEK İLE

Bienel Trading, ürün satışının yanı sıra, ürün montajı ve satış sonrası
tüm hizmet ve teknik desteği de müşterilerine sağlamaktadır.

13 Yıllık Tecrübe

13 Yıllık Tecrübe

250+ Ürün Çeşidi

250+ Ürün Çeşidi

500+ Müşteri

500+ Müşteri

2007'den bugüne...

Hijyende
Çözüm Ortağınız

Misyonumuz

Bienel Trading olarak misyonumuz temizlik ve hijyen alanında Kuzey Kıbrıs’ta öncü olmaktır.

Vizyonumuz

Bienel Trading olarak vizyonumuz güven, doğruluk ve dürüstlük temellerinde Kuzey Kıbrıs’ta hijyen alanında kaliteden ödün vermeden çözüm ortağınız olmaktır.