İşimizi Tutkuyla Yapıyoruz. Oldukça Yaratıcı Çözümler Sunuyoruz.

Bienel Trading Ltd. 2007 yılı Mart ayında faaliyetlerine başlamıştır. Ürün yelpazesi olarak yaşamı kolaylaştıran hijyenik ve sağlık ürünlerini seçen ve bu konsept içerisinde istikrarlı çalışmalar yapmıştır.

01

Hakkımızda

Çok kısa bir sürede geniş bir müşteri potansiyeline ulaşan firmamızın prensibi:

Ürünleriyle ilgili her türlü hizmet, teknik sevis, danışmanlık ve sarf malzemeleri

Zamanında ve sorunsuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktır.

02

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz hijyen ve temizlik sektörlerinde

Çağdaş yönetim tekniklerini ve yeni teknolojileri kullanarak

Projelerimizde devamlılığı sağlamak ve sunduğumuz kaliteli hizmetler ile

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak sektörde güvenilir bir firma olmaktır.

03

Vizyonumuz

Gerek kamu sektöründe gerekse özel sektörde,

Kaliteden ödün vermeden hizmet verdiğimiz kurumların gelişimine katkı sağlamak ve

İnsan sağlığı ile hijyenini ön planda tutarak çözüm sunduğumuz kurumlarla uyum içerisinde çalışmak

Firmamıza Gelin, Sizinle Tanışalım

Bize Ulaşın

Hakkımızda

Bienel Trading Ltd. 2007 yılı Mart ayında faaliyetlerine başlamıştır. Ürün yelpazesi olarak yaşamı kolaylaştıran hijyenik ve sağlık ürünlerini seçen ve bu konsept doğrultusunda

Tottolet Hijyenik Klozet Kapağı,

Limpex Antibakteriyel Kremli Temizleme Köpüğü ve

2009 Yılı Başında Uluslararası Bir Ürün Olan Çevre ve Doğal  Kaynakları Koruyan ve  % 100 Su Tasarrufu Sağlayan Falcon WaterFree Susuz Pisuvar ürünlerini bayilik ve distribütörlük alarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kullanıcılarının hizmetine sunmuştur.

Çok kısa bir sürede geniş bir müşteri potansiyeline ulaşan firmamızın prensibi: ürünleriyle ilgili her türlü hizmet, teknik sevis, danışmanlık ve sarf malzemeleri zamanında ve sorunsuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktır.

2017 Yılı başından itibaren Firmamız , TOMRUK EVLER KIBRIS adı altında doğal ve nefes alan TOMRUK EVLER Kurulumu ve yapımı işine başlamıştır.

Misyonumuz

Bienel Grup olarak misyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz hijyen ve temizlik sektörlerinde çağdaş yönetim tekniklerini ve yeni teknolojileri kullanarak projelerimizde devamlılığı sağlamak ve sunduğumuz kaliteli hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak sektörde güvenilir bir firma olmaktır.

Kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek için kalite yönetimi çalışmalarına her zaman önem verdik. Sunduğumuz hizmetlerin odağında her zaman maksimum hizmet ve müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Bienel Grup olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar, gerek kamu sektöründe gerekse özel sektörde, kaliteden ödün vermeden hizmet verdiğimiz kurumların gelişimine katkı sağlamak ve insan sağlığı ile hijyenini ön planda tutarak çözüm sunduğumuz kurumlarla uyum içerisinde çalışmak

BİZİMLE ÇALIŞIN

Proje Yöneticisi

Web Tasarımcısı

Diğer