Tuvalet Hijyen Ürünleri satışı konusunda K.K.T.C. nin lider markarsı BİENEL TRADING LTD farkındalık yaratmak amacıyla 2001 yılında Dünya Tuvalet Organizasyonu tarafından ilan edilen 19 Kasım Dünya Tuvalet Günü’ne dikkat çekiyor. Uygun koşullarda tuvalet imkanı olmayan alanların hastalıklara davetiye çıkardığını dile getiren BİENEL, sirkülasyonun yüksek olduğu işletmelerde saniter alan hijyeninin önemini vurguluyor.

Son verilere göre dünya nüfusunun yüzde 40’ı tuvalet ihtiyacını uygun koşullar altında gideremiyor. Bu olumsuz ortamlar ise çeşitli hastalıklara sebep olabiliyor. BİENEL, 19 Kasım Dünya Tuvalet Günü’nde özellikle yoğunluğun fazla olduğu ev dışı kanalında hijyenik olmayan saniter alanların, hem bireylere hem de işletmelere yaşattığı olumsuzluğun altını çiziyor.

“Araştırmalar dünya çapında 2 milyondan fazla bireyin tuvalet ihtiyacını hijyenik ortamlardan uzakta giderdiğini ortaya koyuyor. Ancak şehir ortamında tüm imkanlara sahip bizler için de aynı tehlike devam ediyor.
Özellikle yetersiz hijyene sahip ve sirkülasyonun yüksek olduğu işletmeler hastalıklara davetiye çıkartabiliyor. Bu durum bireyler için sağlık sorunlarına yol açarken, işletmelerin itibarını da zedeliyor.  Dünya Tuvalet Günü’nde sektörün gelişmesi ve bireylere güven vermesi için işletmeleri saniter alan hijyeninde duyarlılığa davet ediyoruz”

KİŞİSEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİNİN SUNUMU ZİYARETÇİLERE GÜVEN VERİYOR

İşletmelerde sıklıkla kullanılan saniter alanlarda kullanılan ürünler hem konuklar hem de firma için önem arz ediyor. Kişisel hijyenin sağlandığı alanlarda konuklara konforu ve güveni yaşatmanın işletmelere değer kattığını dile getiren BİENEL; “Kişisel temizliğin başlıca ürünlerinden olan Hijyenik Klozet Kapaklarının ve havlu kağıtların tüketiciye sunulma şekli bulaşıcı hastalıkların önüne geçmekte oldukça etkili. Bireyler de artık bu konuda bilinçli olduğundan, gidilen işletmelerde güven koşullarına uygun sunuma dikkat ediyor. Biz de BİENEL olarak son yıllarda özellikle Tuvalet hijyeni olarak Hijyenik Klozet Kapağı,  kağıt grubu ve diğer tuvalet hijyen ürünlerine büyük yatırım yapıyoruz.

SANİTER ALANDA GENEL TEMİZLİK ZİYARETÇİLERİ ETKİLİYOR

İşletmelerde genel kullanıma açık olan saniter alanlar ziyaretçilerin algısını doğrudan etkiliyor. Yapılan araştırmaya göre, bireylerin %58’i tuvalet temizliğinden memnun kalmadığı işletmelere tekrar gitmediğini belirtiyor. BİENEL de çözümlerini; işletme tuvaletlerinin hijyen yönünden mükemmelleşmesi için geliştiriyor.

BİENEL, genel temizlik kategorisinde TOTTOLET Hijenik Klozet Kapakları, FALCON Susus Pisuvar sisitemleri LİMPEX Anti Bakteriyel El Temizleme Köpüğü, KUMRU Kağıt ürünleri ve MİDRY Yeni nesil El Kurutma Sistemleri  ile işletmelerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.